28 Şubat 2012 Salı

Çelik Fiberglass

Kelime olarak pek çoğumuza yabancı gelen Fiberglass, aslında Anadol Marka arabalardan tutun da küvet ve benzeri banyo aksesuarında kullanılan bir malzemedir. Yaşantımıza bu kadar yakın olan bu malzeme, su deposu yapımında, oto body kit yapımında ve izolasyon gerektiren alanlarda kullanılır. Kullanım alanları bir hayli geniş olan Fiberglass, Çelik Fiberglass markası olarak gerek duyulan alanlarda uygulama veya mal üretimini yapmaktayız.

Küvet, Su deposu imalatı, Polyester uygulama ve yalıtım ürünleri gibi konularda çözümler üreten Çelik Fiberglass sizlere hizmet sunmaktan onur duyar. Sunduğumuz bu hizmetin yanı sıra Fiberglass Nedir? Fiberglass Nasıl Uygulanır? Gibi sorularınıza da cevap vermek isteriz;

Fiberglass Nedir?

Cam elyaf ve sıvı haldeki polyesterin bir arada kullanımı ile oluşan sert maddeye fiberglass denmektedir. Anlatımı bu kadar basit olsa da uygulama ve üretim safhaları meşakkatli ve tecrübe gerektiren bir maddedir.

Fiberglass Nasıl Uygulanır?

Aslına bakarsanız uygulanan şey az önceki satırlarda da yazdığımız gibi Fiberglass değil, Cam Elyafı ve Polyesterdir. Belirli bir kalıp üzerinden bu iki materyalin birbiri üzerine uygulanması ve şekillendirilmesi ile kullanışlı sonuçlar elde edilir.

Sektörde öncü markalardan biri olan Çelik Fiberglass olarak sizlere bir telefon kadar uzağız. Uygulamalarımız, Ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımız için bir telefon yeterli olacaktır. Tecrübeli ve işinin de uzman kadromuz ile tüm sorunlarınız için çözümler üretmeye hazırız…

14 yorum:

  1. Atlantis Evden Eve Nakliyat

    Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi Atlantis Nakliyat ile yakalayın. Nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız yenilikçi, müşteri odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden Eve Nakliyat
    hizmetlerinde hassas, hızlı, çözümcül yaklaşımları ile referanslarına her an yeni birini ekleyen firmamız hiz müşterileri için ideal ödeme kolaylığıda sağlıyor. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Atlantis Nakliyat İstanbul'dan tüm Türkiye'ye hizmet veriyor.
    Ev Taşıma
    işlerinde Atlantis Nakliyat hizmet kalitesini hissedin… Hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti ve müşteri odaklı çalışma çizgisiyle siz müşterilerimizi önemsiyor ve eşyanızı en hızlı ve güvenli olacak şekilde taşıyoruz.
    Evden Eve
    , bürodan büroya ve depolama başta olmak üzere siz İstanbul’daki hizmet bekleyen müşterilerimiz için özenle nakliyat hizmeti veriyoruz.

    YanıtlaSil
  2. Kolumanlar Nakliyat, istanbul evden eve nakliyat sektörünü profesyonelce gerçekleştirmek için kurulan profesyonel firmalardan biridir. Firma yöneticilerimiz evden eve nakliyat sektöründeki İstanbul merkezli uluslar arası nakliyat firmalarında uzun yıllar görev yapmış, bu firmalarda kazandıkları bilgi birikimi ve tecrübeyi kendi firmalarında uygulamak üzere hizmet vermeye başlamıştır. Koluman Nakliyat, evden eve nakliyat ve depolama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, müşterilerine web sitesi, gazete ve radyo reklâmlarından ziyade, referans yoluyla ulaşmayı kendine prensip edinmiştir. Firmamız tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden birçok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

    YanıtlaSil
  3. Evden Eve Nakliyat
    sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

    Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

    Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

    Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.
    Atlantis Ev Taşıma
    kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

    Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.
    Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.
    Evden Eve Nakliyat Fiyatları
    ve diğer bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.


    Şehirler Arası Taşımacılık

    Umraniye Evden eve Nakliyat

    Kadikoy Evden eve Nakliyat
    Ev Taşıma hizmet faktörlerine eklenen yenilikler taşınacak müşterimizin güven ve emniyeti adına düşünülerek günümüzde yaşanan olumsuzluklara bir nebze engel olmaktır.

    Umraniye Evden eve Nakliyat

    Kadikoy Evden eve Nakliyat


    Evden Eve Nakliyat

    Ev Taşıma

    Ofis Taşıma

    YanıtlaSil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil