2 Şubat 2012 Perşembe

Demoprogram.net

Demo programlar, bir programı satın almadan önce o programı tanımamıza yarayan, kullanımını, ara yüzünü incelememize yarayan programlardır. İngilizce demonstration kelimesinin kısaltılmış hali olan demo, gösterim demektir. Yasal olan bu programlar, çoğu zaman ihtiyaçlarımızı giderecek kadar kapsamlı yayınlanırlar. Bu yüzden, tam sürüm programı satın almak yerine, bir demo program sitesi üzerinden bu demoları indirip bilgisayarımıza rahatlıkla kurabiliriz. Bu yazımızda sizlere Türkiye’de bu işi layıkı ile yapan demo program sitesi www.demoprogram.net’i tanıtacağız.

Kaliteli bir demo program sitesi çok farklı ihtiyaçlarımıza cevap bulabileceğimiz bir platformdur. Başarılı bir demo program sitesi üzerinde internet araçları, masaüstü programları ve benzeri gibi demo programları rahatlıkla indirebilirsiniz. Türkiye’de bu işi hakkı ile yapan demo programları sitesi demoprogram.net üzerinde demo programlar hakkında inceleme yazılarını okuyabilir, bu programları bilgisayarınıza indirmeden de uzmanların yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Adeta sizler için demoların demolarının yayınlandığı demo program sitesi üzerinde yayınlanan programlara siz de yorum bırakabilir, bu programları oylayabilirsiniz.

Program kategorileri, yeni eklenen demo programlar, editörün önerdikleri, yeni programlar, en çok yorumlananlar, en çok indirilenler gibi bölümlerde yayınlanan demo programlar çok başarılı bir şekilde tasnif edilmiştir. Bir demo program hakkında, bu demo program sitesi üzerinde çok detaylı bilgiler verilmekte ve yaptıkları anlatılmaktadır.

Siz de demo program indirmek istiyorsanız, demo program sitesi demoprogram.net’i mutlaka ziyaret edin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder