3 Şubat 2012 Cuma

Habercim.Net

Günümüzde internet kullanımının hızla yayılması, güncel haberlere erişimi de kolaylaştırdı. Çok fazla haber sitesi, haberler yayınlamaya başladı. Bu durum, doğru, dürüst, kaliteli ve tarafsız haber yapan yayınların önemini daha da arttırdı. Habercim de bunu başarmanın haklı gururunu yaşıyor.
Sizlere sürekli güncel haberler, son dakika haberleri sağlıklı bir şekilde, tarafsız olarak anında iletiliyor. Özel tasarımı ile sizlere başarılı bir şekilde tasnif edilmiş haberleri yayınlıyor. Dünya, Gündem, Siyaset, Yaşam, Spor, Türk Dünyası, Teknoloji, Sağlık gibi birçok konuda haberlerin yayınlandığı haber sitesi, yayınlandığı günden beri milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Habercim’i ziyaret ettiğinizde, manşet bölümünde, öne çıkan günün önemli haberlerini görebilir, tek bir tıklamayla beğendiğiniz, sizde merak uyandıran haberi okuyabilirsiniz. Son dakika haberleri sizlere anında ulaştırılıyor. Güncel haberler, flash gelişmeler sıcağı sıcağına yayınlanıyor. Hava durumu ve döviz kuru bilgilerinin sürekli güncel olarak yayınlandığı haber sitesi Habercim’i Facebook, Twitter gibi sosyal medya araçlarında da takip edebilirsiniz.
Bir haber portalında olması gereken her şeyi bünyesinde kendine has üslubu ile barındıran Habercim, alanında uzman yazarların yazılarına da yer veriyor. Zaten Habercim’i ziyaret ettiğinizde, farkını rahatlıkla görebilirsiniz. Türkiye ve Dünya’dan çok farklı kategorilerde yayınlanan, yurdumuzun ve dünyamızın renklerini temsilen, güncel haberler, son dakika haberleri kendilerine has özel renklerle sizlere sunuluyor. Foto Galeri ve Video Galeri bölümlerinde sizlere resim ve video güncel haberler, son dakika haberleri görsel olarak sunuluyor. Özel haber sitesi Habercim üzerinde bulunan her bölüm, her özellik okuyucuları düşünerek tasarlanmış. Eğlenceli resimler, komik videolar, maç özetleri ve maç golleri, en güncel spor haberleri sizlere anında görsel olarak bu bölümde sunuluyor.
Habercim doğru, dürüst haber sitesinin bir diğer özelliği, okuyucuların yazarlar, muhabirler ile iletişime geçebilmeleri, onlara görüşlerini iletebilmeleri ve diğer okuyucuların yorumlarını okuyabilmeleridir.
Eğer haberleri takip etmek, haberdar olmak istiyorsanız doğru adres: www.habercim.net

1 yorum: