25 Mayıs 2012 Cuma

HD Sohbet

HDsohbet.Com olarak siz değerli müşterilerimize HD kalitesinde sohbet ve en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik.

Sistemimizi hazırlarken özellikle tüm kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri her yönü ile tamamen kolay ve açıklayıcı bilgiler vererek kullanıcıyı yanıltmaktan kaçınan bir sistem anlayışı ile Türkiye'ye yeni canlı görüntülü sohbet platformu anlayışı getirdik.

Sistemimizde, Flash Media altyapısı ve Live Streaming özelliği ile kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü sohbet etme imkanına sahipsiniz. Sesli ve görüntülü sohbetin yanı sıra diğer kullanıcılara bahşiş gönderebilir, favorilerinize ekleyebilir ve dilerseniz görüşmek istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz.

Genel görüntülü sohbet odalarında sohbet etmek için yalnızca Ücretsiz Üye olmanız yeterlidir. Genel kameralı sohbet odalarında kameralı üyelerle daha uzun süre görüşmek ve diğer özel avantajlardan faydalanabilmek için dilerseniz kameralı üyelerle özel odada birebir canlı görüntülü özel sohbet etmek için dilediğiniz kadar dakika satın alabilir ve satın aldığınız dakika kadar görüşebilirsiniz.

Görüntlü sohbet sitesi nedir ?

Görüntülü sohbet sitesi; internet üzerinden site üyesi olanların tercih ettikleri bir model ile görüntülü sohbet ve sesli sohbet edebilmesidir. Site Üyesi, bir ödeme yöntemi seçer,ve özel oda kredisi(chip) satın alır,üyenin satın aldıgı kredi profiline tanımlanır,görüntülü sohbet operatörlerimiz hangi üyenin ne kadar krediye sahip oldugunu sistemde görebilir ve chipli müşteriyi özel odalarına davet edebilirler,bazı elit üyelerinse gold üyelikleri bulunmaktadır çogu canlı ve görüntülü sohet sitesinde gold üyelerin nikleri sarı renktedir,kredisi olan üyeler arzu ederlerse size özel oda istegi gönderebilir,görüntülü sohbet operatürü özel oda istegi gönderen üyeyi kabul ettigi annda özel oda daveti gönderen üyenin kredisi düşmeye başlar ve bu kredi aynı anda o üyeyle özel odada sohbet eden görüntülü sohbet operatörümüze işler

HDsohbet.Com - İyi Sohbetler Diler

Görüntülü Sohbet Operatörlüğü nedir ?

webcam karşısında üyelerimizle kamera karşısında Görüntülü sohbet eden kameralı sohbet operatörlerimizdir,uygun bulduğu web sitelerinde kendi evlerinde genel ahlak kurallarına uygun olarak görüntülü olarak sohbet eder. sistemimiz 7/24 üye ve modellerimizi kontrol etmekte ve kuralların uyulup uyulmadıgına bakmaktadır,

Görüntülü Sohbet Operatörü olarak kimler çalışabilir ?

18 yaşın üzerinde bayan iseniz, kayıt olabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun sohbet yeteneğine veya fiziğine güvenen, bakımlı, bilgisayarı, web kamerası, ve internet bağlantısı olan bayanlar, bizimle çalışabilirler.

Tecrübeli olmam gerekir mi?

Tecrübe gerekli değildir ancak kamera önünde rahat olmak önemlidir.görüntülü sohbet operatörlerimizin giyimine ve üyelerle iletişime dikkat etmesini rica ederiz. Eğer kendinize güveniyorsanız ve çok para kazanmaya istekliyseniz, o zaman görüntülü sohbet operatörlüğü tam size göredir Potansiyel kazanımlarınızı nasıl artıtacağınıza dair tavsiye ihtiyacınız varsa, size rehberlik etmek için eğitim verebiliris

Görüntülü sohbet operatörü olmak için fiziksel ölçülerimin önemi var mıdır ?

Hayır hiçbir önemi yoktur. iletişiminiz kuvvetli olsun yeter

Çalışmak istersem, ne yapmam lazım ?

bizi telefon numaralarımızdan 7/24 arıyabilir ve sohbet operatörlügü için başvurabilirsiniz

Başvuru yapmanız veya iletişim adreslerinden bize ulaşmanız, daha sonra sizin isim, telefon, banka hesabı bilgileriniz alınacaktır, Bilgileriniz gizli tutulacaktır. Daha sonra size bir kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Bununla sisteme giriş yapıp hemen çalışmaya başlayabilirsiniz, Size verilen kullanıcı adı ve şifreyle istediğiniz zaman sisteme girebilirsiniz. model adınızı daha sonraları operatör panelinizden sizde degiştirebilirsiniz.

Sistemimiz nasıl çalışır ?

Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Sohbete başlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz dakikalarınızı ve istatisklerinizi canlı olarak sistemden takip edebilirsiniz. Sistemimiz Genel Oda ve Özel Oda olarak ikiye ayrılmaktadır. Genel oda’da sohbet edersiniz, talep olması durumunda özel oda görüşmesi yapabilirsiniz.

Özel odada ne yapmalıyım ?

Özel oda %100 sizin kontrolünüz altındadır, istediğiniz tarz sohbette bulunabilirsiniz, istemediğiniz kullanıcıyı engelleyebilirsiniz.

Yüzümü göstermek istemiyorum, olur mu ?

tabiki Evet, yüzünüzü göstermeyebilirsiniz, sizin özel hayatınıza saygı duyuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: www.hdsohbet.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder