26 Haziran 2012 Salı

Canli Sohbet

Caniniz sikiliyor, evinizde yalnizsiniz ve bilgisayar basindasiniz, ne yapabilirsiniz? Internette arkadaslik sitelerine üye oldunuz ama canlı sohbet edebileceginiz birilerini bulamadiniz. Gönderdiginiz mesajlara geri dönen olmadi ya da dönenlerin canlı sohbet etmek için kameralari yok.

Kamerali sohbet siteleri iste burada devreye giriyor. Canlı sohbet etmek istediginiz anda karsiniza hemen bir üyenin çikmasi garantisi, cüzi ücretlerle saglaniyor. Günün hangi saatinde olursaniz olun canli sohbet etmek istediginiz an karsiniza bir kamerali üye çikiyor ve sohbet edebiliyorsunuz. Üstelik sohbetin içerigi de üye ile sizin aranizda. Kamerali üyenin tarzini begenmediniz mi? Hemen oda degistirip baska bir üyeyle sohbete baslayabilirsiniz.

Canlı sohbet kamerasi olan herkes için artik bir lüks degil kolay ulasilabilir, stres atmaya yarayan bir ihtiyaç. Canlı sohbet etmek istediginiz anda birini bulabilemiz kadar da rahat oluyor olmasi isleri fazlasiyla kolaylastiriyor.

Gelelim kamera ve internet baglantisina. Canlı sohbet etmek için 40-50 tl lik bir web kamerasi sahibi olmaniz yeterli. Internet baglantinizin da 1 mbit ve üstü olmasi gerekiyor. Yanliz kotali internet olmamasina dikkat etmek lazim. Çünkü kotali internetinizi canli sohbet hizli bir sekilde tüketebilir.

Bu imkanlara sahipseniz siz de kamerali sohbet sitelerinden birine girip canli sohbet etmeye baslayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenler ise bu sitelerde iletisim bilgisi vermemek ya da almamak. Çünkü canli sohbet siteleri sohbetin site içerisinde sinirli kalmasini ve yanlis yerlere çekilmemesi için özen gösteren sitelerdir. Bu canlı sohbet sitelerden en kalitelisi ise http://www.cafecanli.com/ dir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder